Licema.cz
redakční a publikační systém  

 
Úvodní stránka Objednávka Ceny Reference Kontakty Publikační systém Ostatní služby Vyhledávání 
kategorie: Licema


Printacademy.cz

Použité technologie: PHP, MySQL, CSS, SEO, XHTML

Projekt PrintAcademy.cz nabízí praktickou a zajímavou ukázku využití různých postupů a nástrojů k vytvoření kvalitního tisku s těmi nejlepšími produkty, které náš současný trh nabízí. Přestože jsou tyto produkty snadno ovladatelné, je třeba k nim získat správné knowhow.

PrintAcademy.cz podporují silné značky v oblasti profesionální fotografie: Epson, Olympus, Eizo, Apple, X-rite, GTI. Zájemci se tedy mohou seznámit s nejnovějšími postupy, technologiemi a produkty v oblasti digitálního zpracování fotografie a následného tisku.

Použité moduly:

  • textové stránky 
  • články 
  • novinky 
  • obrázky
obrázky k článku
printacademy-01.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikostiprintacademy-02.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikostiprintacademy-03.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti

související
Artmagazin je projekt fotografa Petr Šálka a jeho kolegu a partneru. Jedná se o umilecky zamioený web, který využívá nejmodernijší technologie redakeního systému licema.cz, který byl upraven na míru pro nejvyšší nároky provozovatele webu. Do budoucna se mužete tišit na videogalerie apod.
  • Publikační systém
  • Firemní prezentace
  • Redakční systém
  • Internetový obchod
  • SEO optimalizace
  • Nonstop dohled
akce
Nakupka.cz/zahradni-technika nabízí výhodné ceny pro drtiče větví, sekačky, křovinořezy, motorové pily, plotostřihyprovzdušňovače, vyžínače, bazény, zahradní grilynužky, sekery.

Na serveru Nakupka.cz/bila-technika najdete za výhodné a akční ceny v kategorii pračky, sušičky, sporáky, myčky na nádobí, chladničky, vinotéky. Levně pořídíte i kuchyňské spotřebiče a produkty pro osobní hygienu.

Nakupka.cz/audio-video dále nabízí televizory, DVD přehrávače, videokamery a fotoaparáty za více než zajímavé ceny.

Pro vaše auto najdete v Nakupka.cz/autodoplnky výborné ceny pro nejruznější autodoplňky, jako např. Aditiva, Autobaterie, Tuning příslušenství, Rámy, Nášlapy a jiné.
novinky

12.5.2008 - Nový redakční systém licema.cz verze 3.0 byl zprovozněn na našich www stránkách.
24.4.2005 - Dokončena prní fáze implementace nového systému stránek.
23.4.2005 - Zahajujeme implementaci nového systému našich stránek - licema.cz.

Reklama:
Copyright © 1999-2006 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema
LICEMA.CZ - profesionální publikační systém
partneři: Myčky nádobí Pračky Sporáky Střešní boxy Sekačky Motorové pily Bílá technika Zahradní technika Audio-Video Autodoplnky Výprodej Návody Překlady Letenky Auto OdStolu Suši ChcesTo Auto Díly Elektro Video Zahrada Půjčky