Licema.cz
redakční a publikační systém  

 
Úvodní stránka Objednávka Ceny Reference Kontakty Publikační systém Ostatní služby Vyhledávání 
kategorie: Licema


Časopis Maso - CONN PRAHA

Internetová adresa: http://www.casopismaso.cz/
Použité technologie: PHP, MySQL, CSS, SEO, XHTML

Dvouměsíčník
- pro manažery a majitele provozů masného, drůbežářského a rybného průmyslu
- pro technology ve zpracovatelském průmyslu
- pro distributory a prodejce masa a masných výrobků
- pro pedagogy, studenty a učně odborných škol všech stupňů

Pravidelné rubriky
Masná výroba I technologie I kvalita I hygiena a bezpečnost I suroviny I stroje a zařízení I legislativa I věda a výzkum I kronika I obchod I aktuality

Informace
O technologiích, technice a hygieně při zpracování a prodeji masných výrobků

Seminář
Redakce časopisu MASO pořádá každoročně ve spolupráci s vrcholovými profesními subjekty mezinárodní dvoudenní odborný Seminář o údržnosti masa, masných výrobků a lahůdek.
V letošním roce - již jubilejní 10. ročník, který se bude konat ve dnech 9. - 10. září 2008. Seminář je jednou z nejprestižnějších odborných a společenských akcí v oboru zpracování masa, výroby masných výrobků a lahůdek. Pravidelně se zúčastňují představitelé firemních managementů, zástupci vědeckých a vzdělávacích pracovišť, distributoři, prodejci a další.
Ve společenské části programu semináře je udělována respektovaná Cena redakce časopisu Maso - Křišťálová sekyrka, kterou je ohodnoceno úsilí vyhlášené firmy při jejím technickém, technologickém a stavebním rozvoji.

Pracovníci redakce navštěvují pravidelně tematicky významné potravinářské veletrhy a výstavy v České a Slovenské republice. Na požadavky firem uveřejníme z těchto akcí aktuální sdělení včetně fotodokumentace. Rovněž jsme účastníky odborných seminářů v ČR i SR, např. Lenfeldovy a Höklovy dny na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, Technologická konference pořádaná Mendelovou zemědělskou a lesnickou univerzitou v Brně atd. Pomocný orgán redakce tvoří poradní sbor, složený ze špičkových českých a slovenských odborníků.

obrázky k článku
maso-01.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikostimaso-02.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikostimaso-03.png - kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti

  • Publikační systém
  • Firemní prezentace
  • Redakční systém
  • Internetový obchod
  • SEO optimalizace
  • Nonstop dohled
akce
Nakupka.cz/zahradni-technika nabízí výhodné ceny pro drtiče větví, sekačky, křovinořezy, motorové pily, plotostřihyprovzdušňovače, vyžínače, bazény, zahradní grilynužky, sekery.

Na serveru Nakupka.cz/bila-technika najdete za výhodné a akční ceny v kategorii pračky, sušičky, sporáky, myčky na nádobí, chladničky, vinotéky. Levně pořídíte i kuchyňské spotřebiče a produkty pro osobní hygienu.

Nakupka.cz/audio-video dále nabízí televizory, DVD přehrávače, videokamery a fotoaparáty za více než zajímavé ceny.

Pro vaše auto najdete v Nakupka.cz/autodoplnky výborné ceny pro nejruznější autodoplňky, jako např. Aditiva, Autobaterie, Tuning příslušenství, Rámy, Nášlapy a jiné.
novinky

12.5.2008 - Nový redakční systém licema.cz verze 3.0 byl zprovozněn na našich www stránkách.
24.4.2005 - Dokončena prní fáze implementace nového systému stránek.
23.4.2005 - Zahajujeme implementaci nového systému našich stránek - licema.cz.

Reklama:
Copyright © 1999-2006 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema
LICEMA.CZ - profesionální publikační systém
partneři: Myčky nádobí Pračky Sporáky Střešní boxy Sekačky Motorové pily Bílá technika Zahradní technika Audio-Video Autodoplnky Výprodej Návody Překlady Letenky Auto OdStolu Suši ChcesTo Auto Díly Elektro Video Zahrada Půjčky