Licema.cz
redakční a publikační systém  

 
Úvodní stránka Objednávka Ceny Reference Kontakty Publikační systém Ostatní služby Vyhledávání 
kategorie: Licema

Licema

články 1 až 10 z 17
strana:  1 2  další >
 

Printacademy.cz

Projekt PrintAcademy.cz nabízí praktickou a zajímavou ukázku využití různých postupů a nástrojů k vytvoření kvalitního tisku s těmi nejlepšími produkty, které náš současný trh nabízí. Přestože jsou tyto produkty snadno ovladatelné, je třeba k nim získat správné knowhow.

info.mikosoft.cz - Nový blog

Dalším vhodným místem pro použití editačního systému pro obsah na webu může být například blog. Příkladem blogu, který byl vytvořen s použitím našeho redakčního systému je info blog prodejce na adrese info.mikosoft.cz. Tento informační blog je zaměřen na informace týkající se internetových obchodů a novinek na trhu.

Keramika Soukup

Zabýváme se nákupem a následným prodejem keramických obkladů a dlažeb, včetně kompletního systému chemie a nářadí potřebného k pokládce materiálů. Keramika Soukup je přímým odběratelem firmy Lasselsberger (RAKO, HOB, CHKZ), zahraničních výrobců (Marazzi, Caesar, Marca Corona, ABK, Imoker, Dado, Apavisa, Aparici, Vidrepur…(viz. sortiment) a z oboru stavební chemie od firmy Henkel, Lb cs, Botament a Mapei.

Časopis Maso - CONN PRAHA

Odborný časopis pro management masného průmyslu byl nyní vybaven zcela novým internetovým systémeme. Redakční systém který je firmě ušitý na míru je postaven na základech robusního systému licema.cz.

Penzion Renesance 1.0

Prezentace penzionu veetni jednoduchého rezervaeního formuláoe pro rezervaci pokoje. Tento web zobrazuje možnosti použití systému licema.cz i pro nenároené a jednoduché webové prezentace menších podnikatelských subjektu ei menších firem za neuvioitelni výhodných podmínek.

Penzion Silencion Nové Hrady

Silencion je prezentace penzionu nacházejícího se v Nových Hradech velmi blízko Terezina Údolí zapsaného do památek UNESCO. Prezentace je vytvooena pro mezinárodní použití stránek a je naprogramována s nejvitší peelivostí v SEO.

artmagazin.eu

Artmagazin je projekt fotografa Petr Šálka a jeho kolegu a partneru. Jedná se o umilecky zamioený web, který využívá nejmodernijší technologie redakeního systému licema.cz, který byl upraven na míru pro nejvyšší nároky provozovatele webu. Do budoucna se mužete tišit na videogalerie apod.

Aikidocb.cz 1.0

Internetová prezentace klubu AIKIDO v EB využívá standartní moduly systému Licema. K lepší správi elenu, jejich poplatku za elenství a jejich informování o novinkách byly doprogramovány moduly na správu tichto informací.

lymfodrenaze-masaze-rehabilitace.cz 1.0

Stránka lymfomasáží je kombinací kvalitního grafického zpracování, nasazení publikaeního systému Licema.cz a zároveo doprogramování rezervaeního systému veetni poeítání, kupování kteridu a dalších funkcní naprogramovaných na míru zákazníkovi.

Hana Tours Praha s.r.o. ver 2.1

Prezentace firmy Hana Tours Praha s.r.o. je spojení dvou velkých projektu. V první eásti byla vytvooena prezentace firmy v nikolika jazykových mutací v líbivém designu a s velkou oádkou informací. Novinkou v tomto projektu je zaelniné kontaktového formuláoe v každé textové stránce. Druhou eástí projektu je hana-magazín, který má všechny náležitosti redakeního systému.
články 1 až 10 z 17
strana:  1 2  další >
 
reklama
  • Publikační systém
  • Firemní prezentace
  • Redakční systém
  • Internetový obchod
  • SEO optimalizace
  • Nonstop dohled
akce
Nakupka.cz/zahradni-technika nabízí výhodné ceny pro drtiče větví, sekačky, křovinořezy, motorové pily, plotostřihyprovzdušňovače, vyžínače, bazény, zahradní grilynužky, sekery.

Na serveru Nakupka.cz/bila-technika najdete za výhodné a akční ceny v kategorii pračky, sušičky, sporáky, myčky na nádobí, chladničky, vinotéky. Levně pořídíte i kuchyňské spotřebiče a produkty pro osobní hygienu.

Nakupka.cz/audio-video dále nabízí televizory, DVD přehrávače, videokamery a fotoaparáty za více než zajímavé ceny.

Pro vaše auto najdete v Nakupka.cz/autodoplnky výborné ceny pro nejruznější autodoplňky, jako např. Aditiva, Autobaterie, Tuning příslušenství, Rámy, Nášlapy a jiné.
novinky

12.5.2008 - Nový redakční systém licema.cz verze 3.0 byl zprovozněn na našich www stránkách.
24.4.2005 - Dokončena prní fáze implementace nového systému stránek.
23.4.2005 - Zahajujeme implementaci nového systému našich stránek - licema.cz.

Reklama:
Copyright © 1999-2006 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema
LICEMA.CZ - profesionální publikační systém
partneři: Myčky nádobí Pračky Sporáky Střešní boxy Sekačky Motorové pily Bílá technika Zahradní technika Audio-Video Autodoplnky Výprodej Návody Překlady Letenky Auto OdStolu Suši ChcesTo Auto Díly Elektro Video Zahrada Půjčky