Licema.cz
redakční a publikační systém  

 
Úvodní stránka Objednávka Ceny Reference Kontakty Publikační systém Ostatní služby Vyhledávání 

news

artmagazin.eu

artmagazin.eu
12. 11. 2006 (10:30)
Artmagazin je projekt fotografa Petra Šálka a jeho kolegjů a partnerů. Jedná se o umělecky zaměřený web, který využívá nejmodernijší technologie redakčního systému licema.cz, který byl upraven na míru pro nejvyšší nároky provozovatele webu. Do budoucna se mužete těšit na videogalerie apod.
kategorie: Reference - Licema

Aikidocb.cz 1.0

Aikidocb.cz 1.0
25. 09. 2006 (9:00)
Internetová prezentace klubu AIKIDO v EB využívá standartní moduly systému Licema. K lepší správš členů, jejich poplatků za členství a jejich informování o novinkách byly doprogramovány moduly na správu těchto informací.
kategorie: Reference - Licema

lymfodrenaze-masaze-rehabilitace.cz 1.0

lymfodrenaze-masaze-rehabilitace.cz 1.0
18. 09. 2006 (20:00)
Stránka lymfomasáží je kombinací kvalitního grafického zpracování, nasazení publikaeního systému Licema.cz a zároveo doprogramování rezervaeního systému veetni poeítání, kupování kteridu a dalších funkcní naprogramovaných na míru zákazníkovi.
kategorie: Reference - Licema

Nakupka.cz 4.1

Nakupka.cz 4.1
5. 09. 2006 (13:00)
Nová verze internetového obchodního domu disponuje novým fulltextovým vyhledáváním, který je založený na fulltextu technologie, která hodnotí kvalitu vyhledaných skupin i produktu a oadí je dle indexu relevance. Dalšími novinkami je poehled prodávaných znaeek i v rámci patra. Aktuální patra na nákupním domi: Zahradní technika, Bílá technika, Audio-Video, Náoadí, Autodoploky, Japonské speciality.

Japan-Eshop.com 4.0

Japan-Eshop.com 4.0
5. 09. 2006 (12:00)
Novi vytvooený internetový obchod zamioený japonské zboží, japonské a asijské potraviny a další. Speciality japonské a asijské kuchyni je možné vyrábit pouze z originálních surovin jako jsou rýže, nudle, oasy, sojové omáeky, octy, dochucovadla, houby, eaje....Oešení internetového obchodu je spojením úeetního systému s online systémem pro nákup zákazníky. Novinkou obchodního oešení je poímé napojení na pokladnu na kamenném krámi.

Elektro-Eshop.com 2.0

Elektro-Eshop.com 2.0
31. 07. 2006 (15:00)
Novi vytvooený internetový obchod zamioený bílé zboží - produkty do kuchyni, koupelny, ložnic. Zejména se jedná o produkty v kategoriích: Chladnieky, Praeky, Myeky, Sporáky, Vinotéky a další...Oešení internetového obchodu je spojením úeetního systému s online systémem pro nákup zákazníky.

Zahrada-Eshop.com 2.0

Zahrada-Eshop.com 2.0
31. 07. 2006 (15:00)
Novi vytvooený internetový obchod zamioený zahradní techniku. Zejména se jedná o produkty v kategoriích: Sekaeky, Koovinooezy, Drtiee vitví, Eerpadla ponorná, Zahradní nábytek, Camping, Zahradní grily a další...Oešení internetového obchodu je spojením úeetního systému s online systémem pro nákup zákazníky.

Suši.cz 1.0

Suši.cz 1.0
18. 06. 2006 (10:25)
Novi vytvooený internetový obchod zamioený na kvalitní japonské potraviny na poípravu suši, oasy, rýže, nudle, omáekykeramiku, dárkové poedmity, nože a také napoíklad hrnce na vaoení rýže. Internetový obchod je spojen s kamenným krámkem, kde je možné produkty rovniž zakoupit. Oešení internetového obchodu je spojením úeetního systému s online systémem pro nákup zákazníky.

OdStolu.cz 1.0

OdStolu.cz 1.0
15. 05. 2006 (14:00)
Novi vytvooený internetový obchod je úzce specializovaný a nabízí Vám široké spektrum produktu a služeb. Zboží je rozdileno podle znaeek do kategorií zahrada a dílna. V prodejni jsou zastoupeny známe znaeky: BOSCH, Grizzly, PARTNER, Narex, RYOBI, HOMELITE a další.... Obchod nabízí slevy a akce na vybrané produkty.

Nakupka.cz - Vánoce 2005

Nakupka.cz - Vánoce 2005
20. 11. 2005 (15:00)
vanoce.nakupka.cz je internetovou vstupní stránkou pro server Nakupka.cz. Tato vstupní stránka byla navrže pro období Vánoeních nákupu a Vánoeních prezentací na internetu. Jedná se o jednoduchou grafickou prezentaci s možností fulltextového vyhledávání v Nakupka.cz a možností poímého odkazu do hlavních kategorií, které byly pevni zvoleny. Hlavní prodávané znaeky: Fagor Electrolux Candy Indesit Mora Whirlpool
  • Publikační systém
  • Firemní prezentace
  • Redakční systém
  • Internetový obchod
  • SEO optimalizace
  • Nonstop dohled
akce
Nakupka.cz/zahradni-technika nabízí výhodné ceny pro drtiče větví, sekačky, křovinořezy, motorové pily, plotostřihyprovzdušňovače, vyžínače, bazény, zahradní grilynužky, sekery.

Na serveru Nakupka.cz/bila-technika najdete za výhodné a akční ceny v kategorii pračky, sušičky, sporáky, myčky na nádobí, chladničky, vinotéky. Levně pořídíte i kuchyňské spotřebiče a produkty pro osobní hygienu.

Nakupka.cz/audio-video dále nabízí televizory, DVD přehrávače, videokamery a fotoaparáty za více než zajímavé ceny.

Pro vaše auto najdete v Nakupka.cz/autodoplnky výborné ceny pro nejruznější autodoplňky, jako např. Aditiva, Autobaterie, Tuning příslušenství, Rámy, Nášlapy a jiné.
novinky

12.5.2008 - Nový redakční systém licema.cz verze 3.0 byl zprovozněn na našich www stránkách.
24.4.2005 - Dokončena prní fáze implementace nového systému stránek.
23.4.2005 - Zahajujeme implementaci nového systému našich stránek - licema.cz.

Reklama:
Copyright © 1999-2006 Mikosoft Praha s.r.o., powered by Licema
LICEMA.CZ - profesionální publikační systém
partneři: Myčky nádobí Pračky Sporáky Střešní boxy Sekačky Motorové pily Bílá technika Zahradní technika Audio-Video Autodoplnky Výprodej Návody Překlady Letenky Auto OdStolu Suši ChcesTo Auto Díly Elektro Video Zahrada Půjčky